Prodüksiyon, Kayıt, Jingle & Jenerik 

Oyun, uygulama geliştiricileri, kısa film yapımcıları ve özel projelere sahip tüm medya üreticileri için özgün ve tematik elektronik soundtrack hizmeti veriyoruz. İhtiyaçlarınızı ve projenizi inceledikten sonra dilerseniz istekleriniz üzerinden, dilerseniz sizin projeniz için kurduğumuz hayaller üzerinden müzikler üretiyoruz.

Bu servis hizmetinden edineceğiniz tüm müziklerin lisansı ve telif hakları size veya firmanıza ait olacaktır. SonarHouse teslim edilen çalışmalarla ilgili gelecekte herhangi bir hak veya sorumluluk talep etmez.Tüm servislerimizde olduğu gibi, SonarHouse endüstri standartlarında sonic mastering kalitesini garanti eder.

Radyo, TV, medya veya online yayıncılar (podcaster, youtuber vb.) için Jingle – Jenerik hizmetimizden yararlanmak çok kolay. Yapmanız gereken bize projenizin detayı ve istekleriniz hakkında bilgi vermek.

SonarHouse Stüdyoları’nda hazırlanan tüm jingle ve jenerik içerikleri endüstri standartlarına uygun “sonic” kaliteye sahip olmakla birlikte alışılagelenin dışında özgün ve dikkat çekici çalışmalardır.

Eğer vokal kayıt yapılacaksa, jingle ve voiceover’larınızda kullanmak istediğiniz sesi dilerseniz kendiniz seçebilirsiniz. Dilerseniz SonarHouse bünyesinde sizin için en uygun olanı biz seçebiliriz.

SH Blog

Müzik Prodüksiyon, DJ ve Stüdyo Ekipmanları ile ilgili sonuçları görmektesiniz.
Tüm Blog Yazıları