SH Collective Yazı “Tut Elimden” ile Karşılıyor!

SH Collective’in yeni parçası “Tut Elimden” bu yaza bambaşka bir renk katacak. 

Mehmet Akar ve Elnur Hüseynov yarattıkları benzersiz dans müziği tarzını dinleyicileriyle paylaşmaya devam ediyor. Daha önce yayınladıkları tekli “Since I Know You” ile büyük beğeni toplayan SH Collective kendine has duruşundan ödün vermiyor ve naturel sound’u ile üretmeye devam ediyor.

SonarHouse İstanbul Stüdyoları’nda gerçekleşen üretim sürecinin sonucunda ortaya çıkan “Tut Elimden”, ilham ve gücünü en yoğun duygulardan biri olan aşktan alıyor. Elnur Hüseynov’un kendine has duygular yansıtan tarzı ile Mehmet Akar’ın yarattığı elektronik seslerin doğallığının uyumu dinleyen herkesi kolayca etkisi altına alacak nitelikte. Ayrıca bu başarılı prodüksiyon sayesinde Mehmet ve Elnur’un müziklerine dair tutkularını da hissetmek gayet kolay. “Tut Elimden” başarılı iki müzisyenin müziğe duygularıyla yaklaştığını kanıtlıyor.

SH Collective’in son çalışması “Tut Elimden” yine SonarHouse ailesinin önemli bir üyesi olan Subsky’ın yaptığı harika bir remix ile beraber tüm platformlarda yayınlanıyor. Subsky’ın parçaya kattığı yepyeni yorumu ile “Tut Elimden” yepyeni bir enerji ve groove’a sahip olmuş. Subsky yaptığı ustaca dokunuşlar ile farkını yine ortaya koyuyor.

“Tut Elimden” iki yetenekli ismin kariyerleri boyunca elde etmiş oldukları başarı ve tecrübelerin çok değerli bir sunumu olarak karşımızda.

SH Collective – Tut Elimden’i aşağıdaki butonlara tıklayarak dinlemeye başlayabilirsiniz!

YouTubeSpotifyiTunes