DJ'lik ve Elektronik Müzik Prodüksiyonu Eğitimleri

Pandemi sürecinin yarattığı olumsuz koşullardan dolayı yüz yüze eğitimlerimizin yanında, artık Zoom üzerinden gerçekleşecek online eğitimlerimiz de mevcut. Yüksek ses ve görüntü kalitesiyle gerçekleşecek online eğitimlerimiz, tüm Ableton ders programlarımızı kapsıyor. Grup dersi ya da özel ders olarak gerçekleştirilecek eğitimlerimiz, fiziksel derslerimiz ile aynı içeriklere sahip. Aşağıda listenen eğitim programları birebir veya grup ders şeklinde online olarak verilebiliyor. Online derslerimizi takip edebilmeniz için, yalnızca ortalama bir internet bağlantısı ve ücretsiz edinebileceğiniz bir Zoom yazılımına ihtiyacınız olacak.

SonarHouse “Intro DJ” eğitimiyle DJ’liğe iyi ve keyifli bir başlangıç yapın. Türkiye’nin en iyi dj stüdyosunda, profesyonel eğitmenlerle, kendi seviyenize uygun çalışın.

“Kariyer hedeflerin veya hobilerin, hiç fark etmez! Temelde sağlam, profesyonel bilgiyle her zaman fark yarat!

Ableton Live ile elektronik müzik prodüksiyonuna başlangıç programı. Sağlam ve üzerine koyabileceğiniz bir temel oluşturmayı hedefler.

“Live 11 Basics” programının ardından ileri seviye modülasyon, sentez, mix ve mastering gibi tüm evreleri detaylandıran kapsamlı bir program.

Live 11 Basics ve Mix&Create eğitimlerinden oluşan kapsamlı paket programı. En baştan başlayarak mastering dahil tüm evreleri açıklar.

Live 11 Suite lisans hediyesiyle detaylı grup eğitim programı.

Ableton Live ile birlikte 3. parti yazılımların da kullanıldığı tam donanımlı profesyonel elektronik dans müzik prodüktörlüğü paket programı.

İyi bir Prodüktör ve iyi bir DJ olmak kesinlikle birbirinden bağımsız değil. Hem stüdyoda hem de sahnede profesyonel olmak isteyenler için her iki alana da odaklanan eğitim programı.

Analog ve Dijital Synth’ler üzerinde modüler yapılarla ustalaşmak isteyen adaylar için ileri seviye ses sentezi programı.

Mix ve müzik teknolojileri konularına yoğunlaşan 3. parti yazılımların da öğretildiği, daha çok ses mühendisliğine odaklanan eğitim programı.