NFT Artık Herkes İçin Çok Kolay | Sanatçılara Güzel Haber

S!ng ile son haftaların en popüler konularından biri olan NFT ve NFT ile sanat eserlerinin satışına dair bilgi kirliliği ve enformasyon karışıklığı yerini daha kolay ve pürüzsüz bir paylaşım sürecine bırakıyor.

NFT teknolojisi sadece Ethereum blokzincirinde kullanılabilen bir kripto para türü. NFT’ler her bir sanat eseri için biricik, yani bir başka benzeri veya kopyası olmayan kripto paraların kullanılması temeline dayanıyor. Bu da her bir NFT’yi değerli kılan yegane özellik. Bu değerli kripto paranın sanat eserlerinin satışında kullanılması bazı işlemler ve belli miktarda kripto para ödemesi ile gerçekleşiyor. S!ng ile bu süreç çok daha kolay hale geliyor. Artık sadece akıllı telefon kullanarak, sanat eserleri kripto para dünyasında yerini alabiliyor.

Uygulama içerisinden MP3, MP4, JPG gibi dosya türleri Ethereum blok zincirine doğrudan, hızlı ve kolayca aktarılabiliyor. Bu uygulama tüm müzik prodüktörleri için de harika bir imkan.

S!ng’in ortak yaratıcısı ve eski Apple yöneticisi Geoff Osler uygulamanın “şarkı yazarları, müzisyenler, fotoğrafçılar, görsel sanatçılar, ve yazarlar dahil olmak üzere yaratıcı çalışmalara yapan veya yöneten herkes için” olduğunu belirtiyor.

Herhangi bir sanat eserinin Ethereum blok zincirine aktarılması için 50 ile 100 dolar arasında bir değere eş kripto para ödenmesi gerekiyordu. Bu aplikasyon ile bu ücretin ödenmesine gerek kalmıyor ve süreç ücretsiz hale getiriliyor.

Uygulamayı indirmek ve keşfetmek için tıklayın.