Biz Kimiz?

Bizler benzer fikirlere sahip, müzik yapımcıları, DJ’ler, ses tasarımcıları ve elektronik müzisyenleriz. En önemli ortak özelliğimiz işimizi tutkuyla yapmamız. SonarHouse çatısı altında, ses dünyasıyla ilgili geniş bir yelpazede eğitimler ve hizmetler veriyoruz.

Yola çıkış amacımız, ülkemiz müzik sektörüne kaliteli katılımcılar sunabilmek. Ancak bu şekilde standartların yükselebileceğine inanmaktayız ve bu nedenle her bir öğrencimizin değerinin farkındayız. SonarHouse’u yaratırken hazırladığımız içerikten, kullandığımız ekipmana her detayı tek tek düşündük. Eğitim ve servis sağladığımız tüm alanlarda yeniliklerin öncüsü ve aktarıcısı olma hedefindeyiz.

DJ eğitim seti, dj eğitimi kursları, dj eğitimi istanbul, dj lik kursu , eğitimi, dersleri, dj liğe başlamak istiyorum,

SonarHouse Yani Ses Evi...

Her katı için ayrı sistem ve ekipmanları özenle seçtiğimiz SonarHouse, endüstri standartlarıyla yarışan tam donanımlı müzik ekipmanları teknolojisine sahip bir elektronik müzik okuludur. Profesyonel ekipmanlarla doğru temeller üzerinden ilerlemeniz için her şeyi düşündük.

Özellikle elektronik müziği öğrenirken, doğru ve dengeli frekans duyumu, öğrencinin kurs boyunca geliştireceği ses ve frekans algısı üzerinde büyük rol oynar. Bu nedenle tüm stüdyolarımızda ortama kalibre edilmiş high-end ses sistemleri ile öğrencilerimize ses ve frekansı en anlaşılır şekilde sunmaktayız.

Hedeflerine İlham!

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilmemiz için sizi daha yakından tanımak, kişisel gelişiminize destek olmak hedefindeyiz. Kimsenin bir işte uzman olarak doğmadığının, uzmanlığa giden yolun doğru bir temel, çalışma, tutku ve motivasyondan geçtiğinin bilincindeyiz. SonarHouse işine tutku duyan herkesin çalışıp her zaman daha fazlasını yapabileceğinin farkındadır.

Yaratıcı düşünce ve hayal gücü, doğru metotlar ve teknikle pekiştirildiğinde her insanda ortaya çıkmayı bekleyen bir potansiyeldir. Yaratıcı düşünce ve hayal gücüne destek SonarHouse’un olmazsa olmazıdır. Sizleri yaratıcı düşünmeye zorlayan, ufkunuzu genişletecek dopdolu bir içeriğe sahibiz.

Basamakları Hızla Tırman!

SonarHouse sadece bir müzik okulu değil, benzer fikirlere hizmet eden müzik ve ses teknolojileri insanlarının yaratıcı süreçlerini destekleyen tutkulu bir topluluktur. SonarHouse’da dersleri tamamlayıp başarılı bir mezun olduğunda, SonarHouse seni bırakmaz. Topluluğumuzun tüm ayrıcaklarından yararlanman, daha fazlasını yapabilmen için seni destekler. Mezun üyeler, kendi etkinliklerimiz ve anlaşmalı olduğumuz mekanlarda performans fırsatlarına sahip olmanın yanında hazırladığımız online içerik, podcast ve videolarımızda yeteneklerini gösterme, müziğini duyurma şansı yakalar!

Hayalindeki Müziği Yapmaya Başla!

Bizi biz yapan, yaptığımız işe duyduğumuz tutku. En büyük farkımız ise sektörün tam olarak kalbinden gelmemiz. SonarHouse, profesyonel müzik ve sektör kariyerlerine sahip, üretken, aktif ve yaratıcı bir eğitmen topluluğundan oluşur. Bu nedenle size kimsenin sormayacağı sertifikalar değil, müzik endüstrisinin sırlarını vadeder.

Önemli Not: SonarHouse’da eğitimleri tamamladığınızda adınıza düzenlenmiş kurs bitirme belgesini almaya hak kazanırsınız.

Ülkemizde markalar adı kullanarak verilen sertifikaların varsa global resmi bağlantılarını ve bu sertifikaların belirtilen marka isimlerine bağlantılarını sorgulamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Gerçek Elektronik Müzik Deneyimi!

SonarHouse’da DJ eğitimleri endüstri standardı ekipmanlar ile tam donanımlı profesyonel stüdyomuzda gerçekleşir.

Türkiye’nin en iyi DJ Stüdyosu’na hoşgeldiniz! Ortama kalibre edilmiş ses sistemlerimizle size önce doğru duyum ve sesi öğretiyor, sonra endüstri standardı ekipmanlarımızla işin tüm derinliklerine inerek öğretiyoruz. Profesyonel ışıklandırma ile desteklediğimiz DJ Stüdyomuz, kendinizi üst sınıf bir gece kulübü kabininde hissetmeniz için tasarlandı.