Neden SonarHouse ?

 

 

Dünya Standartlarında Ekipman Kalitesi.

Çağdaş müzik endüstrisi ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek standart müzikal araçları müzik tutkunlarına sunuyoruz. Öğrencilerin profesyonel ekipman kalitesine hızlı geçişini sağlayarak, adaptasyon sürecini hızlandırmak için SonarHouse stüdyolarında kullanılan tüm ekipmanlar özenle seçilmiştir. Kullanılan ekipmanın tamamı tüm dünyada profesyoneller tarafından kullanılan endüstri standartı cihazlardır.

 

Gerçek Müzik Profesyonellerinden Kurulu Eğitmen Kadro

SonarHouse’da müzikle ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerine profesyonel cevaplar bulabilirsiniz. Müziği kendilerine felsefe edinmiş eğitmen kadromuz sizi en doğru ve pratik bilgiye en hızlı şekilde ulaştırmak için mücadele verecek.

 

Seni Tanıyoruz !

Sizi tanıyan, kişisel gelişiminize ilgi gösteren, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler ve fikirler üreten SonarHouse’un ilk amacı hayallerini gerçekleştirmeye çalışan herkese yaratıcı hedeflerine ulaşma konusunda ilham vermek ve bu yolda en büyük destekçileri olmaktır.

 

Kişiye Özel Müfredat ! (Hedefinize Hızlı Ulaşın)

Dolambaçlı yollara sapmadan, pratikte gerçeğe dönüşebilecek işlevsel bilgi ve

yapmak istediğiniz müzik tarzında aldığınız özel eğitimle hayallerinize hızlı bir giriş yapın.

 

 

Kariyer ve Release Fırsatı

Başarılı bir eğitimin ardından hızlı bir kariyer başlangıcı için SonarHouse sizi yalnız bırakmıyor. DJ eğitimi mezunlarımızın tamamına anlaşmalı olduğumuz mekanlarda performans şansı. Müzik prodüksiyon eğitimi mezunlarına ise SonarHouse Recordings’ten iTunes, Spotify, Beatport, Traxsource gibi tüm digital marketlerde release imkanı. Ayrıca üretim kalitesine göre referans olunabilecek 100’ün üzerinde global label / uluslararası plak şirketi bağlantısını müzik severlere gururla sunuyoruz.