ONLINE EGİTİMLER

Ableton Live ile Elektronik Müzik Prodüksiyonu ve Ses Teknolojileri

Pandemi sürecinin yarattığı olumsuz koşullardan dolayı yüz yüze eğitimlerimizin yanında, artık Zoom üzerinden gerçekleşecek online eğitimlerimiz de mevcut. Yüksek ses ve görüntü kalitesiyle gerçekleşecek online eğitimlerimiz, tüm Ableton ders programlarımızı kapsıyor. 8-10 kişilik grup dersi ya da özel ders olarak gerçekleştirilecek eğitimlerimiz, fiziksel derslerimiz ile aynı içeriklere sahip. Aşağıda listenen eğitim programları birebir veya grup ders şeklinde online olarak verilebiliyor. Zoom yazılımı üzerinden gerçekleşen derslerin kayıtları, dersin ardından tarafınıza ayrıca iletiliyor. Online derslerimizi takip edebilmeniz için, yalnızca ortalama bir internet bağlantısı ve ücretsiz edinebileceğiniz bir Zoom yazılımına ihtiyacınız olacak.

Live 10 Basics ve Mix&Create Eğitimlerinden oluşan kapsamlı paket programdır. En baştan başlayarak mastering dahil tüm evreleri açıklar.

Ableton Live ile Elektronik müzik prodüksiyonuna başlangıç programıdır. Sağlam ve üzerine koyabileceğiniz bir temel oluşturmayı hedefler

“Live 10 Basics” programının ardından ileri seviye modülasyon,sentez,mix ve mastering gibi tüm evreleri detaylandıran kapsamlı bir program.

Analog ve Dijital synthler üzerinde modüler yapılarla ustalaşmak isteyen adaylar için ileri seviye ses sentezi programı.

Miks ve müzik teknolojileri konularına yoğunlaşan 3. Parti yazılımların da öğretildiği daha çok ses mühendisliğine odaklanan eğitim programı.

Ableton Live ile birlikte 3. parti yazılımların da kullanıldığı tam donanımlı profesyonel elektronik dans müzik prodüktörlüğü paket programı

Herkese açık ücretsiz online derslerimiz için bizi Youtube’da takip etmeyi unutmayın!

SİZE ULAŞALIM

Aşağıdaki Formu Doldururarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.