Neden Biz

Neden Biz?

SonarHouse Elektronik Müzik Okulu

SonarHouse yani “Ses Evi” 

Her katı için, ayrı sistem ve ekipmanları özenle seçtiğimiz SonarHouse, endüstri standartlarıyla yarışan tam donanımlı müzik ekipmanları teknolojisine sahip bir elektronik müzik okuludur. Profesyonel ekipmanlarla doğru temeller üzerinden ilerlemeniz için her şeyi düşündük.

SonarHouse, Ableton ile Elektronik müzik prodüksiyon kursu, dj kursu ve aynı zamanda performans, uygulamaları gibi servisler alabileceğiniz stüdyomuz Istanbul/Karaköy’de bulunuyor..

 

Hedeflerine ilham!

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilmemiz için sizi daha yakından tanımak, kişisel gelişiminize destek olmak hedefindeyiz. Kimsenin bir işte uzman olarak doğmadığının, uzmanlığa giden yolun doğru bir temel, çalışma, tutku ve motivasyondan geçtiğinin bilincindeyiz. SonarHouse, işine tutku duyan herkesin çalışıp, her zaman daha fazlasını yapabileceğinin farkındadır.

dj eğitimi kursları, dj eğitimi istanbul, dj lik kursu , eğitimi, dersleri, dj liğe başlamak istiyorum, dj liğe ilk adım, Nasıl dj olunur,

Senin Ritmin Aksın!

SonarHouse sadece bir müzik okulu değil, benzer fikirlere hizmet eden müzik ve ses teknolojileri insanlarının yaratıcı süreçlerini destekleyen tutkulu bir topluluktur. SonarHouse’da dersleri tamamlayıp başarılı bir mezun olduğunda, SonarHouse seni bırakmaz. Topluluğumuzun tüm ayrıcaklarından yararlanman, daha fazlasını yapabilmen için seni destekler. Mezun üyeler, kendi etkinliklerimiz ve anlaşmalı olduğumuz mekanlarda performans fırsatlarına sahip olmanın yanında hazırladığımız online içerik, podcast ve videolarımızda yeteneklerini gösterme, müziğini duyurma şansı yakalar!

DJ eğitim seti, dj eğitimi kursları, dj eğitimi istanbul, dj lik kursu , eğitimi, dersleri, dj liğe başlamak istiyorum,

Sertifikalar Değil, Müzik Endüstrinin Sırları!

Bizi biz yapan; yaptığımız işe duyduğumuz tutku. En büyük farkımız ise sektörün tam olarak kalbinden gelmemiz. SonarHouse, profesyonel müzik ve sektör kariyerlerine sahip, üretken, aktif ve yaratıcı bir eğitmen topluluğundan oluşur. Bu nedenle size, kimsenin sormayacağı sertifikalar değil, müzik endüstrisinin sırlarını vaadeder.

Önemli not: SonarHouse’da eğitimleri tamamladığınızda, adınıza düzenlenmiş kurs bitirme belgesini almaya hak kazanırsınız.
Ülkemizde markalar adı kullanarak verilen sertifikaların varsa global resmi bağlantılarını ve bu sertifikaların denkliklerini sorgulamanzı şiddetle tavsiye ederiz.

dj olmak için ne yapmak lazım, dj olmak için ilk adımlar, Traktor DJ nasıl kullanılır, Müzik Prodüksiyon Eğitimi, Müzik Prodüksiyon Kursları, Müzik Prodüksiyon Dersleri,

Doğru Metotlar!

Yaratıcı düşünce ve hayal gücü , doğru metotlar ve teknikle pekiştirildiğinde her insanda ortaya çıkmayı bekleyen bir potansiyeldir. Yaratıcı düşünce ve hayal gücüne destek SonarHouse’un olmazsa olmazıdır. Sizleri yaratıcı düşünmeye zorlayan, ufkunuzu genişletecek dopdolu bir içeriğe sahibiz.

DJ'lik eğitimleri, Ben dj olmak istiyorum, dj academy, istanbul dj academy, DJ kursu, DJ Kursu Istanbul, DJ Kurs fiyatları, DJ eğitim seti,

Bizler benzer fikirlere sahip, müzik yapımcıları, dj’ler, ses tasarımcıları ve elektronik müzisyenleriz. En önemli ortak özelliğimiz işimizi tutkuyla yapmamız.SonarHouse Çatısı altında, ses dünyasıyla ilgili geniş bir yelpazede eğitimler ve hizmetler veriyoruz.

Yola çıkış amacımız, ülkemiz müzik sektörüne  kaliteli  katılımcılar sunabilmek. Ancak bu şekilde standartların yükselebileceğine inanmaktayız ve bu nedenle herbir öğrencimizin değerinin farkındayız.SonarHouse’u yaratırken hazırladığımız içerikten, kullandığımız ekipmana her detayı tek tek düşündük. Eğitim ve servis sağladığımız tüm alanlarda yeniliklerin öncüsü ve aktarıcısı olma hedefindeyiz.