EKİPMANLAR

DJ/Stüdyo Ekipmanları, Profesyonel Ses ve Sahne Sistemleri

SONAR SES IŞIK SİSTEMLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ.

Hacımimi Mah. Galata Beyazıt Sokak no:1/1 Beyoğlu/Istanbul

Beyoğlu VD:7740468330

02122525510

info@sonarhouse.com.tr

Sonar PA (Professional Audio)

Dj/Stüdyo ekipmanları,Ses ve Sahne sistemlerinde, dünyanın önde gelen markalarınının anabayiliğini ve perakende satışını yapıyoruz.
50’den fazla marka ve binlerce ürün çeşidine sahip olduğumuz Sonar Pro Audio ile amacımız kullanıcılar için en uygun çözümleri üretebilmek.
Kişisel ihtiyacınızı belirlemek için yapacağımız görüşmelerle sizin için en uygun ürünleri belirleyip sizlere en hızlı ve hesaplı şekilde ulaştırıyoruz.
Doğrudan Türkiye Distribütörleri ile çalışan firmamız, sizlere birçok marka modelde en uygun Türkiye fiyatlarını sunuyor.
Bize danışmadan ekipman almayın!
 

Bunun yanında, her yıl onlarca restoran ,cafe, bar ve gece kulübü için, müzik direktörlüğü, profesyonel ses sistemleri danışmanlığı, proje ve servis hizmetleri sağlamaktayız. Hızla değişen dünyada, tüm taleplere anında çözümler üretebilmek ilk hedefimiz. Bu nedenle, her yeni projemizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel uygulama ve otomasyonları birbir hayata geçiriyoruz. Teknoloji ve mühendisliğin gücünü bilgi ve deneyimimizle harmanlayıp mükemmel sonuçlara ulaşmak için, hergün kendimizi geliştiriyor, tüm dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. Projeler, özel uygulamalar ve SonarHouse Pro Audio çatısı altında sunduğumuz diğer hizmetlerle alakalı daha fazla bilgi almak için bize ulaşın

Sistemimizden satın aldığınız tüm ürünler adınıza faturalı ve 2 yıl garantilidir.
Kredi Kartı, online ödeme ve taksitli satış seçeneklerimiz mevcuttur.