Hernan Cattaneo Efsanesi Netflix’te

Arjantinli DJ Hernan Cattaneo, Şubat 2018’de, 50 müzisyenden oluşan bir orkestra ile birlikte, elektronik müzik klasiklerini yeniden yorumladığı benzersiz bir gösteri için Buenos Aires’in efsanevi mekanlarından biri olan dünyaca ünlü Teatro Colon’da görkemli bir performans sahneledi. Gösteri ünlü besteci Gerardo Gardelin tarafından yönetildi.

Tam 4 gün üst üste gerçekleşen bu müthiş gösteri tüm elektronik müzik severlerin, özellikle de progressive house dinleyicilerinin büyük bir zevkle izleyeceği türden. Dünyanın en büyük streaming platformu olan Netflix’in müzik odaklı içerikler üretirken bu alandan bir progressive house prodüktörüne yer vermesi oldukça ilgi çekici ve takdiri hak ediyor.

 

Connected adlı belgeselin arkasındaki prodüksiyonu yakından görebileceğiniz ve Hernan Cattaneo’nun başarılı kariyerinin arkasındaki itici güç hakkında daha fazla fikir edinebileceğiniz 40 dakikalık belgesel, iyi müzikle beraber, görsel açıdan da oldukça doyurucu bir içerik sunuyor.

 

Connected belgeselinde Hernan’a eşlik edenler arasında DJ&prodüktör Oliverio Sofia, Baunder ve Zuker ile birlikte dört konuk şarkıcı: Richard Coleman, Leandro Fresco, Oriana Favaro ve Josefina Silveyra gibi isimleri de göreceksiniz.

Yapımın konuk sanatçıları arasında Nick Warren’ın da yer aldığını mutlaka bilmenizi isteriz. SonarHouse’un kurucusu ve eğitmeni Mehmet Akar‘ında prodüksiyonlarına uzun yıllar destek vermiş olan, progressive house’un en önemli isimlerinden Hernan Cattaneo’nun Connected belgeselini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yapımı İzlemek İçin Tıklayın