Göktuğ Çitçi

DJ/Producer/Sound Designer
1979’da İstanbul’da doğan Göktuğ Çitçi’nin müzikal kariyeri 1998 yılında başladı. O zamanların en popüler dans müzik radyosu Radio Cool 104.4 FM’de stajyer olarak görev alan Göktuğ Çitçi, 2000 yılında ise profesyonel bir DJ olarak İstanbul’un önemli mekanlarında sahne almaya başladı. Aynı yıl, “Subsky” takma adıyla ilk plağını yayınladı ve bu zamana kadar 50’den fazla prodüksiyona imza attı. Aynı zamanda, Paul van Dyk, Nick Warren, Terry Lee Brown Jr. gibi önemli isimlerin mikslediği derlemelerde yer aldı. 

Dans ruhunu canlı tutmak için setlerinde kendini tek bir tarzla sınırlandırmak yerine farklı tarzlara da yer veren Cervus a.k.a Subsky, hala DJ kabinlerinin aranan isimlerinden. 

Aynı zamanda, www.dinamo.fm ekibinin 2003 yılındaki kuruluşundan beri önemli bir parçası. Burada, radyo için en iyi müzikleri seçme görevini üstlenmesi ise Çitçi’nin derin bir müzikal bilgi edinmesine olanak sağladı. 

20 yıllık deneyimiyle Cervus a.k.a Subsky, İstanbul’un en köklü kulüplerinden Minimüzikhol’ün resident DJ’i olarak dans pistlerinde groove’u sağlamaya devam ediyor.  
İki yıldır SonarHouse Elektronik Müzik Okulu’nda Ableton eğitmeni olarak engin bilgi ve deneyimlerini aktaran Göktuğ Çitçi, ekibimizin çok önemli bir parçası.

Eğitim Programlarımız