Battle of the DJs Başvurulara Açıldı

radyo boğaziçi’nin her yıl merakla beklenen etkinliği Battle of the DJs, başvurulara açıldı ve büyük heyecan başladı!

Her yıl bu zamanlarda başvurulara açılan Battle of the DJs, bu yıl da birbirinden yetenekli genç DJ’lere çağrıda bulunuyor ve kendilerini göstermeleri adına 14. kez büyük bir fırsat sunuyor. Türkiye elektronik müzik sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan Battle of the DJs, her etkinliğinde daha büyük bir kalite ve vizyon arayışında olan “radyo boğaziçi” ekibi tarafından düzenleniyor.

Türkiye’nin en kaliteli amatör DJ yarışması olan Battle of the DJs, bu sene de Borusan Mannesmann ana sponsoluğunda gerçekleşecek. Bu yılki jüri kadrosunda “Aksak, Evrim Tüfekçioğlu, Mehmet Akar, Oceanvs Orientalis, Uğur Project, Zafer Atabey” gibi birbirinden değerli isimler bulunuyor. İlk etapta jüri, Türkiye’nin dört bir yanından yarışmaya başvuracak amatör DJ’leri dinleyerek finale kalmaya hak kazanacak olan 4 ismi belirleyecek. Bu 4 ismi sahnede, canlı performanslarıyla izleyeceğiz. Ayrıca finale kalmaya hak kazanmış isimleri Sonar House Elektronik Müzik Okulu’ndan “Ultimate DJ” ve “Ableton Online Class” müzik prodüksiyon eğitimi, Partymag etkinliğinde çalma hakkı ve çeşitli DJ ekipmanları gibi büyük ödüller bekliyor!

Geçtiğimiz senelerde Marc Romboy, Kaiserdisco, Teenage Mutants, Anfisa Letyago gibi global DJ’lerle birlikte Sezer Uysal, Mehmet Akar gibi ülke çapında önemli isimleri dinleme fırsat bulduğumuz finalin bu seneki tarihi kısa bir sürede açıklanacak.

Soundcloud hesabınıza yükleyeceğiniz 30 dakikalık setinizi bodj@radyobogazici.net hesabına göndererek siz de bu büyük heyecanın bir parçası olabilir, kendinizi kanıtlama fırsatına erişebilirsiniz.

Final heyecanını binlerce kişiyle birlikte yaşamak için radyo boğaziçi sosyal medya hesaplarını takip edebilir; Battle of the DJs hakkında ayrıntılı bilgi almak, ödülleri ve katılım koşullarını incelemek için Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.