Ableton Summer School 2018

Ableton Summer School 2018 (23 Temmuz – 30 Ağustos)

Yaza özel hazırladığımız dopdolu içerikle, sizi Ableton ile hızlı bir başlangıç yapıp, kısa sürede tam donanımlı bir müzik üreticisine evrilmeniz için okulumuza davet ediyoruz.

Temmuz’un üçüncü haftası başlayacak Ableton Yaz okulu sınıflarımızda yerinizi ayırmak için acele et, Haziran ayına özel avantajlı fiyatları kaçırma!

Yaz okulu sınıflarımızın kontenjanı 5 öğrenciyle sınırlandırılmıştır. Ableton’a sıfırdan başlangıç yaparak 24 saat içerisinde her sınıfla A’dan Z’ye bir parçanın tüm prodüksiyon evrelerini işleyeceğimiz eğitimler, DJ/Producer Mehmet Akar’ın katılımıyla gerçekleşecek.

 

Ders Tarihleri ve Programlar:

SINIF A : Her Hafta Cumartesi ve Pazar Günleri  (Ders Kontenjanı dolmuştur)

SINIF B : Her hafta Salı ve Cuma Günleri

SINIF C : Her hafta Pazartesi ve Perşembe Günleri

SINIF D : Her hafta Çarşamba ve Cumartesi Günleri

  • Dersler günde 3 saat olmak üzere, haftada 2 gün işlenmektedir.
  • Eğitim toplamda 24 saat (4 hafta) sürmektedir.

avantajlı erken kayıt fiyatları :

Kredi Kartı ile : 1700 TL  Kredi Taksitli Online Ödeme yapmak için tıklayın  

Nakit : 1500 TL

Hemen Öde, yerini ayır! Avantajlı kayıtlar 18 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerlidir.

 

Ableton Remix & Create Eğitimleri

Ableton Hızlı Başlangıç eğitimleri müzik prodüksiyonuna nereden başlayacağını bilemeyen adaylar için hem eğlenceli hem de sonuca yönelik uygulamalı bilgiler içeriyor.

Bırak, Senin Ritmin Aksın!

Kendi seslerinizi oluşturun, ritminizi yazın, efektlerle detaylandırın. Hayalinizdeki parçayı oluşturmaya hemen başlayın. Öğrenirken üretmenin keyfini yaşayacağınız Remix & Create eğitimleri kendi üreteceğin seslerinin şaşırtıcı ahengini duyman için seni çağrıyor !

Önemli Not : Eğitimi almak isteyen adaylarda temel bilgisayar ve yazılım bilgisi aranmaktadır. Öğrencilerin eğitime katılabilmeleri için bir laptop ve kulaklığa ihtiyaçları vardır.